top of page
Yoga at Home
Yoga at Home

YENİLİKÇİ & KREATİF ÇÖZÜMLERİMİZ

Payna ajans ailesi olarak, dijitalin pazarlamada ki etkisini her gün özenle izliyor, gelişiyor ve geliştiriyoruz. Yeni stratejiler ve çözümlerin izinde markanızı "özgün" şekilde büyütmenize yardımcı oluyor, güncel olmayan algoritmaları kenara bırakarak; eskimiş kalıp stratejiler yerine size ve sektörünüze özel "Marka Stratejileri" oluşturuyoruz.

WEB TASARIM VE YAZILIM

Kurumsal duruşunuza şıklık katacak kreatif tasarımlarla, müşteri odaklı web siteler oluşturuyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimimizle sitenizde olması gereken ihtiyaçlarınızı belirliyor ve dijital dünyada ki ilk adımınızı profesyonellikle atıyoruz. 

E-TİCARET HİZMETLERİ

Ürünlerinizi doğrudan kullanıcıya ulaştırabileceğiniz

e-ticaret sitenizi özgün ve yenilikçi bir bakış açısıyla tasarlıyoruz. Sitenizi kolaylıkla güncelleyebileceğiniz kullanıcı dostu panelin yanı sıra, aynı zamanda Google dostu bir altyapı kullanıyor ve rakiplerinizden sizi ayıracak bir görsel şölen yaratıyoruz. Kullanıcı deneyimini zirvede tuttuğumuz, kolay alışveriş yapılabilir sitelerimizle dijitalde sizde yerinizi alın.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Markanızı Facebook, İnstagram, Twitter, Youtube, Linked-in , Tripadvisor gibi tüm sosyal mecralarda temsil ediyoruz. Markanıza özel bir duruş, bir dil, bir tatlı dokunuş ile rakiplerinizin önünde ışıldayacağınız içerikler üretiyor ve tüm mecraları kendilerine has dillerinde kullanarak potansiyel müşterilerinizin sizleri bulmasını sağlıyoruz. Doğru hastag kullanımı ve algoritma dostu paylaşımlarla geniş bir kitleye sesinizi duyurma yolunda beraber adım atıyoruz. 

GOOGLE ADS REKLAMLARI

En doğru strateji ile profesyonel araçlardan destek alıyor, sizi dinliyor ve titizlikle anahtar kelime haritalamanızı yapıyoruz. Hedef kitle ve ülkelerin belirlenmesinin ardından, reklam hesaplarınızı kuruyor ve Google ADS sertifikasına sahip alanında uzman aile üyelerimiz tarafından düzenli olarak yapılan optimizasyonlar ile reklamlarınızı yönetiyoruz. Aylık raporlama ve analizler ile marka bilinirliğinizi artırma yönünde reklamlarımızı geliştiriyoruz. 

GOOGLE MY BUSINESS

Google My business hesabınızı oluşturuyor ve tüm düzenlemeler ile içerikleri eksiksiz olarak sizin adınıza hazırlıyoruz. Google, instagram ve facebook gibi mecralara konumunuzu ekliyor, belirli periyotlarda içerik güncellemelerinizi yapıyoruz. Google yorumlarınızı takip ediyor ve cevaplıyoruz. Google'da hakkınızda konuşulan herşeyi raporluyor ve itibarınızı sarsacak krizlere anında müdahale edebilmeniz için hazırlıklı oluyoruz. 

DRONE & FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Firmanızı sosyal medya platformlarında ve web sitenizde temsil edecek muhteşem görselleri ve videoları sizin için hazırlıyoruz.

Ürün ve mekan çekimi, villa çekimi, otel çekimi, ofis çekimi vb. fotoğraflarınızı sosyal medya için hazırlıyoruz. Her platforma uygun özgün fotoğraflar ile istendiğinde manken desteği veriyoruz. Profesyonel drone görüntülerinizi önce bir düş'ten yola çıkarak kurguluyoruz. Aldığımız çekimleri montajlıyor ve firmanıza tanıtım filmleri, sosyal medya içerikleri hazırlıyoruz.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Facebook, İnstagram, Youtube, Linked-in, Twitter, Tripadvisor gibi tüm mecraların arasından sektörünüze yönelik öncelikli reklam ağımızı belirliyor ve detaylı hedef kitle çalışmaları yapıyoruz. Markanıza ve ürününüze en çok hitap eden sosyal ağınızda, marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artıracak "size özel" bir dilde reklamlar hazırlıyor, keşfette kaybolup giden onlarca post içerisinden öne çıkmanızı sağlayacak stratejiler oluşturuyoruz.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Hazır web siteniz veya sizin için tasarladığımız kurumsal siteniz için öncelikle SEO analizi yapıyoruz. Eksikleri belirliyor, page speed insight'tan destek alarak site hızınızı kontrol ediyor ve teknik eksikliklerini tamamlıyoruz. Yaptığımız anahtar kelime haritalamasını kullanarak sitenize anahtar kelimelerimizi yerleştiriyor, sezonsal değişikliklere göre Meta ve Title etiketlerinizi sık sık güncelliyoruz. Tamamen etik kurallar çerçevesinde, duruşunuza ve google itibarınıza zarar verecek eylemlerden uzak, güvenilir bir optimizasyonla müşterilerinizin sizi google'da kolayca bulmasını sağlıyor ve arama motorlarının üst sıralarına olan yolculuğunuzda size eşlik ediyoruz.

DİJİTAL TASARIM HİZMETİ

Günden güne dijitalleşen dünyada artık basılı yayınlardan ziyade dijital kataloglar ve tasarımların yer edindiğini biliyor ve her gün görüyoruz. Bizde dijitalleşmeye gidilen yolda markanıza destek oluyor, dijital kataloglarınızı, dilerseniz ekranlarınızı

, QR kodlarınızı ve sosyal medya tasarımlarınızı oluşturuyoruz. Bu kataloglarınızı aynı zamanda İnstagram, Facebook ve Whatsapp Business'ınıza entegre ediyor ve her yerden ulaşılabilen kurumsal bir dijitalliğe birlikte adım atıyoruz.

bottom of page